Teletekst voor “de Dijken”

Het is de eerste dagfondvlucht van 2014, en meteen presteert onze club super! Een nog nooit eerder vertoonde prestatie in onze club. En dat door de familie Dijk. Maar niet op 1 hok. De vroegste duif viel bij Theo en Michael Dijk om 11.54, met hun tweede er vlak achteraan. Maar het is niet 1 en twee, omdat zoon/broer Gero er nog net eentje tussendoor pakt. Om 11.55, net als de tweede van Theo en Michael. En dat blijkt voor Gero en Evelien ook een supervroege te zijn. De tweede op teletekst! De familie pakt dus samen 1,2 en 3 op teletekst. Maar dat is niet het enige, Theo en Michael pakken ook nog de 7e. Met recht een superprestatie!

Het bestuur en leden feliciteren Theo en Michael, en natuurlijk Gero en Evelien met deze fantastische prestatie.


Klik HIER voor de reportage van IPA (NL)

Klik HIER voor de reportage van PIPA (B)